Sağlığınız için en iyisi; EN YAKIT

Sağlığınız için en iyisi; EN YAKIT

Dünyayı kasıp kavuran pandemi koşullarında sağlığı önceleyen Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi En Yakıt cep telefonu uygulaması, sektörde çok büyük bir fark yarattı.

IOS cihazlar için AppStore, Android cihazlar için de Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen En Yakıt Cep Telefonu Uygulaması ile yeni nesil akaryakıt ikmalinde çok yeni bir ufuk açılıyor. Müşterileri için tamamen ücretsiz olarak hızlı, kolay ve güvenli bir seçenek sunan En Yakıt uygulaması sayesinde, Türkiye’nin her yerindeki tüm Shell istasyonlarından 7 gün 24 saat boyunca temassız akaryakıt ikmali sağlanabiliyor. Akaryakıt ikmalinde yeni bir çığır açan En Yakıt, müşterilerine sağlıklı, güvenli ve konforlu bir alternatif sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

AKARYAKIT İKMALİNDE KONFORLU AYRICALIK

Akaryakıt sektöründe 30 yıllık tecrübe ve geniş hizmet ağıyla hizmet sağlayan Akcanlar Petrol A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Şenses, adından sıkça bahsedilen En Yakıt cep telefonu uygulamasının avantajlarını, uygulamanın sunduğu ayrıcalıkları anlattı. Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi En Yakıt’ın Türkiye’de en geniş hizmet ağıyla müşterilerine büyük bir konfor sağladığına dikkat çeken Tayfun Şenses, “Ülkemizdeki bini aşkın Shell istasyonlarında taşıt tanıma sistemlerine entegre edilen uygulamamız sayesinde, akaryakıt alımlarınız için en hızlı, en kolay ve en güvenli filo yönetim sistemi hizmetinize girmiş oluyor. Araçlarınıza ücretsiz montajı yapılan ekipmanlar sayesinde, filonuzun hızlı, güvenli ve kolaylıkla kontrol edilebilir bir sistemle akaryakıt ikmali yapması sağlanıyor. Ayrıca seçenekli kredi kartı tanımlama altyapısı ile ödeme olanağı da fark yaratıyor” dedi.
 

Haberin kaynağına git